Dieci почали свою роботу ще у 80-ті роки 20-го століття, і з роками вдосконалювали техніку під потреби користувачів. ТОВ Агроаксіал є офіційним дилером Dieci в Україні.

Сучасний телескопічний навантажувач Dieci — особливості та переваги

С/г техніка Dieci має ряд переваг:

  • компактні розміри;
  • багатофункціональність (замінює собою цілий ряд техніки);
  • маневреність;
  • кожна модель укомплектована дизельним малошумним двигуном.

Сьогодні виробник пропонує  понад 100 видів техніки з фіксованою стрілою, що розрахована  на будівельну галузь, а також більше 10 видів з поворотною стрілою.  Одна з популярних серій це AGRI, яка зорієнтована на застосування в сільському господарстві. Ця техніка виконує безліч робіт, замінюючи собою трактор.

AGRI STAR 37.7 являє собою поєднання традицій та технологій. Основні характеристики AGRI STAR 37.7:

  • максимальне навантаження: 3700 кг
  • потужність двигуна: 127 к.с.
  • виліт стріли: 7,35 м

Також виробник пропонує такі серії, як MINI, STAR, FARMER, MAKS, DEDALUS та інші.

Обслуговування і ремонт телескопічних навантажувачів Dieci 

Щоб техніка слугувала вам довго і безперебійно, слід ретельно підходити до її обслуговування. Ми надаємо сервіс по ремонту та плановому обслуговуванню навантажувачів, використовуючи сучасне діагностичне обладнання.

Купити б/у телескопічний навантажувач Dieci в Україні

Рішення придбати телескопічний навантажувач Dieci дуже вдале, адже така техніка прослужить вам не один рік, та за умови дотримання норм експлуатації довгий час не буде потребувати ремонту. А якщо вже сталась неприємність, наші спеціалісти, які знають про спеціалізовану техніку все від А до Я, реанімують її у найкоротші строки.

У нас ви можете купити телескопічний б у навантажувач Dieci за привабливою ціною у відмінному стані. Дзвоніть для додаткових питань або замовлення (067) 325-66-87

Представляємо світові бренди

Меню Закрити
Техніка Закрити