НАДІЙНА СІЛЬГОСПТЕХНІКА ЗА СПРАВЕДЛИВОЮ ЦІНОЮ

НАДІЙНА СІЛЬГОСПТЕХНІКА ЗА СПРАВЕДЛИВОЮ ЦІНОЮ

Задати будь-які додаткові запитання, або зв`язатися щодо придбання техніки Ви можете за телефоном
+38 (067) 343-82-17 (Ковальчук Віталій), Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або написати через форму:


Компанія «АгроАксіал» серйозно відноситься до підбору техніки для наших клієнтів. Наші менеджери особисто виїжджають за кордон для перевірки справності машин!

Пропонуємо до уваги онлайн-каталог якісної б/в техніки для різних типів сільгоспробіт. В асортименті техніка перевірених світових брендів наступних типів: трактори, комбайни, техніка для обробки ґрунтів, телескопічні навантажувачі. Асортимент оновлюється щомісяця!

Переваги замовлення техніки у АгроАксіал

Детальна інформація про товар

Отримайте її на сторінці товару (передбачена функція друку таблиці) або зателефонуйте за номером +38 (067) 325-66-87 (Київ), щоб почути специфікацію машини від консультанта.

Комфортне замовлення

Щоб замовити товар, вам не потрібно вносити передплату. Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і невдовзі менеджер зв’яжеться з вами, щоб надати інформацію про позицію, уточнити замовлення та обговорити логістику. Доступна функція попереднього замовлення!

Продумана логістика

Під час спілкування з менеджером ви дізнаєтесь точну вартість замовлення та строки доставки. Наявна на складі техніка може бути вивезена зі складу в Києві самостійно у день замовлення. Строк доставки техніки на ваше підприємство від 24 годин до кількох днів.

Гарантована справність техніки

На кожну одиницю техніки поширюються гарантії АгроАксіал. Ви також можете переконатися в якості техніки, проінспектувавши її разом із менеджером у сервісному центрі компанії.

Зручна оплата замовлення

В залежності від обсягів та типу замовлення менеджери компанії оберуть для вас форму оплати (повна або часткова передплата, оплата після отримання, частинами). Ви також можете скористатися будь-яким зручним способом оплати вартості техніки – готівка, безготівкова оплата у вашій платіжній системі тощо.

Введення в експлуатацію

Після того, як техніка опиниться у вас, вам може бути надано консультативну або технічну допомогу на етапі введення пристроїв в експлуатацію, тестування або першого використання. Вам передаються оригінали документів про сплату та гарантійний лист.

Якщо ви не знайшли в цьому розділі сайту модель техніки, яка вам необхідна – будь ласка, зв’яжіться з менеджером, і ми зробимо все, щоб знайти її для вас.

Manitou та JCB — надійні виробники якісних телескопічних навантажувачів, що перевірені часом

Компанія Manitou — провідний спеціаліст з продажу телескопічних навантажувачів. Сьогодні асортимент даного виду техніки налічує 33 одиниці. Його прямий конкурент на ринку, багатонаціональна корпорація JCB, налічує 22 заводи по всьому світу та виготовляє більш ніж 300 різновидів спец і сільгосптехніки.

Телескопічний навантажувач JCB

Навантажувач JCB — це спецмашина широкого використання, оснащена стрілою телескопічного різновиду з декількома висувними частинами. Функціонуючий інструмент, який закріплено на стрілі, експлуатують для різноманітних типів робіт, як підйомних так і розвантажувальних. Насамперед навантажувач JCB широко використовують у сільському господарстві, будівництві та відкритих сховищах.

Телескопічний навантажувач Manitou

Особливістю телескопічного навантажувача Маніту є те, що модифікований механізм стріли забезпечує застосування додаткових наборів комплектування. Починаючи від різноманітних ковшів, крюків та вил до інструментів для замішування розчинів на основі бетону та усіляких захватів. Навантажувач Маніту завдяки широкому спектру своїх можливостей складає конкуренцію багатьом машинам від інших виробників.

Ремонт і сервіс навантажувачів

Ми професійно виконуємо ремонт та діагностику телескопічних навантажувачів.

Перелік робіт, які пропонує наша компанія:

  • Ремонт телескопічних навантажувачів JCB та Manitou.
  • Швидке відновлення деталей та агрегатів.
  • Проводимо профілактичну діагностику, щоб запобігти ймовірним поломкам, які можуть трапитись у найвідповідальніший момент.
  • Виконуємо планове ТО задля підтримки нормального функціонування, коректної та безперебійної роботи техніки.

Надаємо гарантію на всі типи робіт!

Купити б/у навантажувач в Україні

У нас ви можете придбати б/у телескопічні навантажувачі Manitou та JCB швидко і легко (такі моделі, як Manitou MLT 731-T, JCB 531-70 Agri Plus, JCB 531-70 Agri Super та багато інших, асортимент постійно оновлюється)! Всі машини мають гарний технічний стан та пройшли перевірку нашими сервісними інженерами.

У цьому розділі ви можете побачити актуальні пропозиції телескопічних навантажувачів. Якщо у каталозі ви не знайдете необхідну модель, ми допоможемо вам знайти саме ту техніку, яка вам потрібна!

Задати будь-які додаткові запитання, або зв`язатися щодо придбання техніки Ви можете за телефоном
+38 (067) 343-82-17 (Ковальчук Віталій), Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або написати через форму:

Представляємо світові бренди

Запчастини Закрити
Техніка Закрити